Rok 2015
(Předchozí roky najdete na konci stránky)
MISTROVSTVÍ SVĚTA 2015 MARTINIK – prosinec |
11 – 13 let |
step petite |
1. místo /Zuzana Koucká/ |
14 – 16 let |
step grande |
3. místo / Martina Šíchová/ |
17 a více |
step grande |
2. místo /Iveta Radostová/ |
17 a více |
step petite |
1. místo /Lenka Mullerová/ |
I.VT OPEN a ATS Plzeň 14. – 15.11. Plzeň |
8 – 10 let |
step |
1. místo /Nikola Holoubková/ |
11 – 13 let |
step petite |
1. místo /Zuzana Koucká/ |
14 – 16 let |
step grande |
2. místo / Martina Šíchová/ |
17 a více |
step grande |
3. místo /Iveta Radostová/ |
24.- 25.10. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY – Mladá Boleslav |
8 – 10 let |
step |
3. místo /Nikola Holoubková/ |
11 – 13 let |
step petite |
1. místo /Zuzana Koucká/ |
14 – 16 let |
step grande |
3. místo / Martina Šíchová/ |
17 a více |
step grande |
2. místo /Iveta Radostová/ |
17 a více |
step petite |
2. místo /Lenka Mullerová/ |
3.- 4.10. FISAF AEROBIC – FITNESS 1. VT Pohárová soutěž – Kladno |
8 – 10 let |
step |
2. místo /Nikola Holoubková/ |
11 – 13 let |
step petite |
1. místo /Zuzana Koucká/ |
14 – 16 let |
step grande |
2. místo / Martina Šíchová/ |
17 a více |
step grande |
2. místo /Iveta Radostová/ |
17 a více |
step petite |
3. místo /Lenka Mullerová/ |
30.5. CHODOVSKÉ BERUŠKY – Praha |
4 – 6 let |
Pejsek a kočička |
2. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
7 – 10 let |
Show Dana Nekonečného |
3. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
11 – 13 let |
Dvě vojenské duše |
2. místo /Eva Bílková, Zora Moudříková/ |
23.5. ŽIJ POHYBEM – Praha |
4 – 6 let |
Pejsek a kočička |
3. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
11 – 13 let |
Dvě vojenské duše |
3. místo /Eva Bílková, Zora Moudříková/ |
12.- 14.5. European Championships 2015 – Dordrecht- Holandsko |
11 – 13 let |
fitness step |
5. místo /Zuzana Koucká/ |
17 a více |
fitness step grande |
4. místo /Iveta Radostová/ |
17 a více |
fitness step petite |
1. místo /Lenka Mullerová/ |
1.- 2.5. 3. NOMINAČNÍ ZÁVOD 1. VT – Semily |
8 – 10 let |
fitness step |
2. místo /Nikola Holoubková/ |
11 – 13 let |
fitness step |
2. místo /Zuzana Koucká/ |
14 – 16 let |
fitness step |
4. místo / Martina Šíchová/ |
17 a více |
fitness step grande |
2. místo /Iveta Radostová/ |
17 a více |
fitness step petite |
4. místo /Lenka Mullerová/ |
2.5. SLANÝ AEROBIC CUP – Slaný |
4 – 6 let |
Pejsek a kočička |
1. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
7 – 10 let |
Show Dana Nekonečného |
1. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
11 – 13 let |
Dvě vojenské duše |
1. místo /Eva Bílková, Zora Moudříková/ |
25.4. BOHEMIA AEROBIC TOUR – Kutná Hora |
7 – 10 let |
Show Dana Nekonečného |
1. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
11 – 13 let |
Dvě vojenské duše |
2. místo /Eva Bílková, Zora Moudříková/ |
18.4. FIT FOR YOU – Kralupy nad Vltavou |
4 – 6 let |
Pejsek a kočička |
2. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
7 – 10 let |
Show Dana Nekonečného |
1. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
11 – 13 let |
Dvě vojenské duše |
2. místo /Eva Bílková, Zora Moudříková/ |
11.- 12.4. 2. NOMINAČNÍ ZÁVOD 1. VT – Brno |
8 – 10 let |
fitness step |
2. místo /Nikola Holoubková/ |
11 – 13 let |
fitness step |
3. místo /Zuzana Koucká/ |
14 – 16 let |
fitness step |
4. místo / Martina Šíchová/ |
17 a více |
fitness step grande |
2. místo /Iveta Radostová/ |
17 a více |
fitness step petite |
2. místo /Lenka Mullerová/ |
11.4. BOHEMIA AEROBIC TOUR – Nymburk |
7 – 10 let |
Show Dana Nekonečného |
6. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
11 – 13 let |
Dvě vojenské duše |
3. místo /Eva Bílková, Zora Moudříková/ |
28.- 29.3. 1. NOMINAČNÍ ZÁVOD 1. VT – Ostrava |
8 – 10 let |
fitness step |
2. místo /Nikola Holoubková/ |
11 – 13 let |
fitness step |
2. místo /Zuzana Koucká/ |
14 – 16 let |
fitness step |
4. místo / Martina Šíchová/ |
17 a více |
fitness step grande |
3. místo /Iveta Radostová/ |
17 a více |
fitness step petite |
3. místo /Lenka Mullerová/ |
28.3. DĚTI V AKCI – Praha |
4 – 6 let |
Pejsek a kočička |
1. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
7 – 10 let |
Show Dana Nekonečného |
4. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
11 – 13 let |
Dvě vojenské duše |
3. místo /Eva Bílková, Zora Moudříková/ |
14.3. ŽIJ POHYBEM – Praha |
4 – 6 let |
Pejsek a kočička |
3. místo /Eva Bílková, Tereza Bartošová/ |
7 – 10 let |
Show Dana Nekonečného |
3. místo /Eva Bílková, Lenka Pavlíková/ |
11 – 13 let |
Dvě vojenské duše |
1. místo /Eva Bílková, Zora Moudříková/ |
7.- 8.3. 1. ZKUŠEBNÍ ZÁVOD 1. VT – Kladno |
8 – 10 let |
fitness step |
1. místo /Nikola Holoubková/ |
11 – 13 let |
fitness step |
1. místo /Zuzana Koucká/ |
17 a více |
fitness step grande |
3. místo /Iveta Radostová/ |
17 a více |
fitness step petite |
1. místo /Lenka Mullerová/ |